Tai jalamassaaž

Jalavann, soe tee ja tervis läbi jalgade

Tai jalamassaaz aitab: parandada vereringet, parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab psüühiliste (stress, depressioon) probleemide korral.

Mis on tai jalamassaaž?

Tai jalamassaaži protseduur algab jalavanniga ning massaazi käigus kasutatakse spetsiaalset jalasalvi. Peale massaazi pakutakse taimeteed. Samuti on soovitatav 1 tunni jooksul peale massaaži mitte pesta jalgu.

Hea on 1h enne massaažile tulekut mitte süüa.

Vastunäidustused: põletikuline haigus (nt palavik); rasedus; probleemid jala luudega; paindumatus ja jäikus; lahtine haav; diabeet; nahahaigused; kasvajad; alkoholijoove; menstruatsioon (esimesed päevad). Kui inimene tunneb end üli nõrgalt ja kurnatult.

Seansi kestus: 1 h.

Ajalugu

Tai jalamassaaži aluseks on Hiina rahvaravist pärinevad refleksoloogilised jalakaardid. Samuti omab Tai jalamasaaž mõjutusi India Ayurveda õpetusest ning töödeldakse ka jalaliine mida tunneme Tai traditsioonilisest massaažist Nuad Bo-Rarn’ist. Eelkõige on Tai rahvameditsiini põhine ravimassaaž haigusi ennetav ning soovitatav massaažipraktika tänapäeva kiire elutempoga inimesele.

Massöörid

Katrin Essenson

Katrin Essenson

(klassikaline-, segment-, aroomi-, lümfi-, spordi-, kupu-, tai-, tai refleksoloogiline jalamassaaž  ja shiatsu massaaž) Katrin on koreograaf ja tegevuskunstik, kes hakkas tegelema massaaži praktikatega peale taastumist seljavigastusest ning tänu positiivsele kogemusele alternatiivsemate ravimeetodite mõjust. On veendunud, et regulaarne mõistliku koormusega füüsiline aktiivsus ja tervislike eluviiside järgimine võib ära hoida mitmete erinevate terviseprobleemide ja haiguste tekke, avaldades positiivset mõju nii kehale kui vaimule. Katrin omab Massöör I kutsetunnistust ning on lõpetanud M.I. Masaažikooli. Järgnevatel aastatel täiendanud ennast Krautmanni Massaaži ja Terviseakadeemias ning läbinud Tai refleksioloogilise jalamasaaži kursuse.  Eelmisel aastal lisandus Katrini oskustele Põlistarkuste ja Rahvaravi Koolis Traditsioonilise Hiina Meditsiini (THM) praktiku Yong Xue Hu (Lumi) juures õpitud mokšateraapia.

Kõige muu hulgas peab Katrin lugu idamaistest tervistavatest liikumistehnikatest nagu tai chi ja qigong ning rakendab neid igapäevaselt, et keha ja vaim oleksid tasakaalus. Massaaži praktikuna on ta tegutsenud alates aastast 2013.

Tai jalamassaaž

Hinnakiri

Tai jalamassaaž:

 • 1 tund 55€

Kontaktid

Katrin Essenson:
katrin.massaaz@gmail.com või helista: +372 56 352 993

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

  Kontakt

  Võta ühendust

  Stuudio Tasapisitasakaal

  Telefon: +372 511 4038
  E-post: stuudio@tasapisi.ee
  Aadress: Graniidi 1, Tallinn

  Asume kaardil

  Saada meile sõnum