Pilates

Tõhus meetod keha täiuslikuks valdamiseks

STOTT PILATES – parem kehatunnetus, parem lihastoonus, vigastuste ennetamine ning nendest taastumine, boonusena kaasa suurepärane enesetunne. See on treeningmeetod, mis sobib väga paljudele – nii tervetele, kui ka tervisemuredega inimestele, noortele ja vanadele.

Tunnid toimuvad:

E.  18.05-19.05  

T.  12.00-13.00  

K.  17.30-18.30

N. 12.00-13.00  

https://www.maripilates.ee/

Mis on Stott Pilates?

STOTT PILATESE loojaks on endine briti päritolu tipptantsija Moira Stott, kes 1988. aastal kolis Kanadasse ning töötas välja süsteemi, mille aluseks on klassikalise J. Pilatese loodud treeningsüsteemi lähtekohad, kuid mis on täiustatud ja kohendatud kaasaegse anatoomia seisukohtadega.
STOTT PILATES võtab arvesse ühe olulise nüansi inimkehas, nimelt selgroo loomulikud kurvid (küfoosid ja lordoosid). Need on olemas kõikidel inimestel ja täiesti sarnaseid kurve pole olemas. Nii nagu on erinevad sõrmejäljed, nii on erinev ka inimese selgroog.

STOTT PILATESE süsteem on kategoriseerinud erinevad seljatüübid ja loonud seljaspetsiifikast lähtuvalt kogu keha toetavad harjutused. Samuti on harjutused süstematiseeritud – vastavalt soojendus-, ettevalmistus,- ja põhiharjutused, mis annavad võimaluse harjutuste valikul lähtuda just inimese individuaalsetest seljakurvidest. Suurt rõhku pööratakse ka õigele hingamisele, mille abil saab tehtud juba pool harjutusest ja mis toetab ning treenib süvalihaste tööd vaikselt, kuid tõhusalt. Tänapäevase, valdavalt istuva eluviisiga inimestel ei saa süvalihased ammu enam piisavalt koormust ja kui nende toonus on nõrk, on ka suuremate lihaste töö häiritud ning vigastused kerged tekkima.
Kuidas mõjutavad STOTT PILATESE 5 põhilähtekohta kogu keha tööd ja kuidas hakkavad tööle süvalihased? Mis asendid on neutraalne ja imprint? Vastused neile küsimustele ja veel palju muudki saate teada, kui tulete TASAPISITASAKAALU STOTT PILATESE trenni.

STOTT PILATESE personaaltunnid annavad võimaluse süvendatult treenida nii matil kui ka spetsiaalsetel masinatel (Reformer, Cadillac jms), vastavalt keha vajadustele ning igaühele just temale sobivas tempos ja sobival ajal. Lähtudes inimese individuaalsetest võimetest, saab harjutusi nii masinatel kui matil muuta kas kergemaks või raskemaks, kasutades selleks lisavahendeid (erineva raskuse-ja suurusega palle, kummilinte ja rõngaid). Lisaks individuaaltunnile on võimalik tulla ka nn poolepersonaaltundi, mis on mõeldud kahele inimesele, olgu selleks siis kaks sõbrannat/sõpra, laps ja vanem või mees ja naine.

Tule ja proovi! Tunnis veedetud aeg on kingitus Sinu kehale ja vaimule.

Õpetajad

Mari Kõiv

Mari on endine baleriin ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Stott Pilatese instruktor. Lisaks oskustele juhendada pilatese treeninguid nii matil kui masinatel, oskab Mari nõu anda treeninguks erinevate vigastuste ja haigusjuhtumite korral. Marile meeldib end pidevalt täiendada erinevates pilatese õpitubades nii Eestis, Euroopas kui ka Kanadas.

pilates

Hinnakiri

Rühmatunnid:

 • Treeningtund 17€
 • 5x kaart 75€
 • 10x kaart 140€

Personaaltund:

 • Treeningtund 50€
 • Tund kahele 70€ ( 35€ osaleja)

Leia Mari Pilates Stebby.eu keskkonnas

https://www.maripilates.ee/

Kontaktid

Tunnis osalemiseks võta palun ühendust:

maritrenn@gmail.com

https://www.maripilates.ee/

Küsi lisa

  Kontakt

  Võta ühendust

  Stuudio Tasapisitasakaal

  Telefon: +372 511 4038
  E-post: stuudio@tasapisi.ee
  Aadress: Graniidi 1, Tallinn

  Asume kaardil

  Saada meile sõnum