Klaveriõpe

Muusikamaailma avastamine Suzuki meetodil

 

Stuudios Tasapisitasakaal õpetame klaverit Suzuki meetodil, mis põhineb mängulisel õppimisel, olles vastavuses lapse individuaalse loomuliku arenguga. Klaveritundi ootame kõiki huvilisi alates 4. eluaastast.

 

Klaveriõppest lähemalt

Muusika kui üks kaunitest kunstidest on inimese loomulik eneseväljenduse vahend. Muusika on ka suhtlemisvahend ehk keel. Suhtlemine toimub märkide abil. Pilliõpe ongi viis, kuidas omandada üks uus keel.

Lapse pillimänguoskuse areng põhineb kolmnurgal: lapse huvi, professionaalne õpetaja ja lapsevanemate tugi. Vanemate huvi ja tugi on asendamatu, aidates kaasa huvi säilimisele ja pillimängu igapäevaste harjutamisoskuste kujundamisele. Pillimänguõppe esimestel aastatel luuakse alus kõikidele mängija oskustele. Alguses õpitakse lugusid mängima kuulmise järgi. Kui laps on võimeline õppima sümboleid ja omandanud esimesed mänguvõtted, lisandub noodiõpe.

Klaveriõppe mõte on tunda rõõmu, arendada tundemaailma ja intellekti. Muusikaline keeleoskus võimaldab musitseerides ennast väljendada ning avastada ja tajuda ennast kogu universumis.

Klaveriõpetajad

Janne Vasser

Janne Vasser

Janne on lõpetanud Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia klaveri erialal. Janne on end täiendanud Leideni Ülikoolis lastepsühholoogias. Ta on läbinud rahvusvaheliselt tunnustatud Suzuki õpetajate 1.- 3. taseme koolituse vastavalt ESA (European Suzuki Association) reeglitele ning jätkab õpinguid 4. astme koolitusel.

Irina Troitskaja

Irina Troitskaja

Irina on lõpetanud Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli klaveri erialal ning Tallinna Ülikooli kultuuri- ja kunstijuhtimise erialal. Lisaainena on õppinud lastearengupsühholoogiat. Ta on end täiendanud Londonis Suzuki õpetajate koolitusel ning lõpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud Suzuki õpetamismeetodi esimese taseme väljaõppe. Hetkel jätkab järgmiste tasemete õpingutega.

klaveriõpe

Hinnakiri

Kontaktid

Janne Vasser:
jannevasser@gmail.com

Irina Troitskaja:

ortaniri@gmail.com

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

  Kontakt

  Võta ühendust

  Stuudio Tasapisitasakaal

  Telefon: +372 511 4038
  E-post: stuudio@tasapisi.ee
  Aadress: Graniidi 1, Tallinn

  Asume kaardil

  Saada meile sõnum