Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspingeid. Meega masseerimine aitab väljutada organismist jääkaineid ja stimuleerib naha aluskoe ning verevarustuse tööd.

Massaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore.

Massaaži on soovitav tulla tühja kõhuga. Masseeritav keha peab olema raseeritud, puhas ja kreemitamata. Vastasel korral mesi ei imendu. Massaaž võib esimestel kordadel olla veidi valulik. See on hea, sest just valu juhatab massöörile kätte probleemsed kohad.  Reeglina on valus vaid esimene-teine seanss.  Järgnevad korrad on tunduvalt mõnusamad.

Meemassaaži tehakse enamasti seljale. Soovi korral saab meega masseerida ka keha täies ulatuses. Meega masseerimist võib kasutada ka tselluliidiravi osana. Protseduur silub nahaaluseid tihendeid, mille tulemusena muutub nahk siidiseks.

Meemassaaž mõjub nii füüsiliselt kui ka energeetiliselt.

Füüsilisel tasandil parandab meemassaaž vereringlust naha alumistes kudedes ja nende all asuvates lihastes. Meega masseerimine annab organismile vajalikke bioaktiivseid aineid, adsorbeerib toksiinid ja aitab nende organismist väljutamist. Ergutab lümfisüsteemi ning soodustab naha loomulikku puhastumist. Nahk muutub elastseks ja siidiseks ning pinguldub. Meemassaaž stimuleerib erinevate kudede ja organite toimimist, mille tulemusena paraneb kogu organismi seisund.

Energeetilisel tasandil toimib meega masseerimine eeskätt eeterkehale. Selle korrastamine aitab kaasa füüsilise keha tervenemisele. Mett kasutatakse “kleepainena”, mille abil eemaldatakse saastunud energia. Selle tegevuse toimel puhastuvad energiakanalid ja taastub energia vaba kulgemine.

Meemassaaž on efektiivne külmetuse, närvi- ja liigesevalude ning stressi korral. Massaaž mõjub vananevale nahale toniseerivalt ja trimmivalt. Vastunäidustuste puudumise korral võib meemassaaži teha ka näole. See toniseerib, trimmib, puhastab ja tõstab näonahka.

Pärast meemassaaži on soovitatav tarbida vedelikku. Massaažis on soovitav käia kord nädalas. Tselluliidi puhul saab paremaid tulemusi 8-10 kordse ravikuuriga.

Meemassaaž ei sobi inimestele kes on mee vastu allergilised.