Pilates

Tõhus meetod keha täiuslikuks valdamiseks

STOTT PILATES – parem kehatunnetus, parem lihastoonus, vigastuste ennetamine ning nendest taastumine, boonusena kaasa suurepärane enesetunne. See on treeningmeetod, mis sobib väga paljudele – nii tervetele, kui ka tervisemuredega inimestele, noortele ja vanadele.

Tunnid toimuvad:

Alustame uue kursusega! Pilatese baaskursus algajatele.

Esimene treening toimub 10. novembril, algusega 18. 35. Kurusele ootame osavõtma kõiki huvilisi. Oluline on huvi liikmise ja  hea enesetunde vastu. Kursus koosneb 8 treeningtunnist, kus selgitatakse pilatese põhitõed ja õpitakse selgeks baasharjutused ning nende õige sooritamine. Nii on kursuse läbijal võimalus liituda pilatese treeningutega ja tunda sellest rõõmu ja rahulolu ka juhul kui alustad alles nüüd.

Kursuse maksumus on 96 eurot.

8 treeningtundi  – 10. novenber – 04.detsember 2020 a.

Teisipäeval 18.35

Reedel 17.35

Kursusele registreerimiskes kirjuta meile stuudio@tasapisi.ee või helista 5114038

Oled oodatud.

Kuidas saab tundi registreerida?

Kuis Sa juba oled meie maja klient, siis saad tundi registreerida tavapäraselt, meie kodulehe kaudu.  Kui soovid tulla meie tundi esimest korda, siis palun kirjuta stuudio@tasapisi.ee või helista 5114038.

Meie administraatorid aitavad Sind.  Kui Sul ei ole võimalik tulla kohale, siiis saab treeningus osaleda ka videotunni vahendusel. Palun anna tunnis osalemise huvist meile teada hiljemalt 1 tund enne treeningu algust.

Oled väga oodatud!

E.  18.05-19.05  kesktase/edasijõudnud

T.  12.00-13.00  kesktase

T.  17.30-18.30   algajad

N. 12.00-13.00  kesktase

N. 17.30 -18.30  algajad

N. 18.35-19.30   kesktase

Mis on Stott Pilates?

STOTT PILATESE loojaks on endine briti päritolu tipptantsija Moira Stott, kes 1988. aastal kolis Kanadasse ning töötas välja süsteemi, mille aluseks on klassikalise J. Pilatese loodud treeningsüsteemi lähtekohad, kuid mis on täiustatud ja kohendatud kaasaegse anatoomia seisukohtadega.
STOTT PILATES võtab arvesse ühe olulise nüansi inimkehas, nimelt selgroo loomulikud kurvid (küfoosid ja lordoosid). Need on olemas kõikidel inimestel ja täiesti sarnaseid kurve pole olemas. Nii nagu on erinevad sõrmejäljed, nii on erinev ka inimese selgroog.

STOTT PILATESE süsteem on kategoriseerinud erinevad seljatüübid ja loonud seljaspetsiifikast lähtuvalt kogu keha toetavad harjutused. Samuti on harjutused süstematiseeritud – vastavalt soojendus-, ettevalmistus,- ja põhiharjutused, mis annavad võimaluse harjutuste valikul lähtuda just inimese individuaalsetest seljakurvidest. Suurt rõhku pööratakse ka õigele hingamisele, mille abil saab tehtud juba pool harjutusest ja mis toetab ning treenib süvalihaste tööd vaikselt, kuid tõhusalt. Tänapäevase, valdavalt istuva eluviisiga inimestel ei saa süvalihased ammu enam piisavalt koormust ja kui nende toonus on nõrk, on ka suuremate lihaste töö häiritud ning vigastused kerged tekkima.
Kuidas mõjutavad STOTT PILATESE 5 põhilähtekohta kogu keha tööd ja kuidas hakkavad tööle süvalihased? Mis asendid on neutraalne ja imprint? Vastused neile küsimustele ja veel palju muudki saate teada, kui tulete TASAPISITASAKAALU STOTT PILATESE trenni.

STOTT PILATESE personaaltunnid annavad võimaluse süvendatult treenida nii matil kui ka spetsiaalsetel masinatel (Reformer, Cadillac jms), vastavalt keha vajadustele ning igaühele just temale sobivas tempos ja sobival ajal. Lähtudes inimese individuaalsetest võimetest, saab harjutusi nii masinatel kui matil muuta kas kergemaks või raskemaks, kasutades selleks lisavahendeid (erineva raskuse-ja suurusega palle, kummilinte ja rõngaid). Lisaks individuaaltunnile on võimalik tulla ka nn poolepersonaaltundi, mis on mõeldud kahele inimesele, olgu selleks siis kaks sõbrannat/sõpra, laps ja vanem või mees ja naine.

Tule ja proovi! Tunnis veedetud aeg on kingitus Sinu kehale ja vaimule.

Õpetajad

Mari Kõiv (lapsehoolduspuhkusel)

Mari on endine baleriin ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Stott Pilatese instruktor. Lisaks oskustele juhendada pilatese treeninguid nii matil kui masinatel, oskab Mari nõu anda treeninguks erinevate vigastuste ja haigusjuhtumite korral. Marile meeldib end pidevalt täiendada erinevates pilatese õpitubades nii Eestis, Euroopas kui ka Kanadas.

Kristiina Sau-Ek

Kristiina Sau-Ek

Kristiina on erialalt sotsioloogia magister, kes hakkas pikalt kestnud selja-ja õlaprobleemidele lahendust otsima väljaspool ravimikarpi. Otsis kuni leidis STOTT PILATESE ja see oli armastus esimesest silmapilgust. Nüüdseks on sellest saanud tema igapäevaelu lahutamatu kaaslane, töö ja hobi.

Kristiina on õppinud Helsingis, PilatesFinlad koolitusel (STOTT PILATES Intensive Mat-Plus™ – IMP)

Intensive Reformer – IR (50h) with STOTT PILATES™ lead instructor trainer Monique Lavoie from Pilates Certification Manitoba.

Workshop Completion Optimization of the Shoulder Complex HELSINKI 2017

Tulemas: Rieducazione Funzionale | 1 – Patologie e disfunzioni lombo pelviche comuni. 2020 MILANO 2 kursust

Kuna kõik siin maailmas on pidevas liikumises ning arengus, siis jätkub ka edasine erialane täiendus nii Eestis kui ka mujal maailmas.

pilates

Hinnakiri

Rühmatunnid:

  • Treeningtund 15€
  • Kuukaart 2x nädalas 95€ (valikus pilates, ballett, barre, tund füsioga)
  • 5x kaart 60€ (kehtib 1 kuu, valikus pilates, ballett, barre, tund füsioga)
  • 10x kaart 130€ (kehtib kaks kuud, valikus pilates, ballett, barre, tund füsioga)
  • piiramatu kordadega klubikaart 165€ (kehtib 1 kuu, valikus pilates, ballett, barre, tund füsioga)

Meie koostööpartner on Sport ID

Personaaltunnid:

Ballett, pilatese masinatel või matil

  • Personaaltund 45€
  • Personaaltund duo 70€ / osaleja 35€
  • Personaaltund trio 84€/ osaleja 28€

Soodustus rühmatundides:

Seenioritel, õpilastel ja üliõpilastel kehtib stuudios Tasapisitasakaal soodustus -15% (v.a 1 tunni pilet)

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Vaata tunniplaani SIIN

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 511 4038
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Asume kaardil

Saada meile sõnum