Logopeed 2017-09-27T06:23:57+00:00

Logopeed

Suuliste ja kirjalike kõnehäirete ravi

Logopeed aitab nii lapsi kui ka täiskasvanuid, kel on raskusi mõtteid suuliselt või kirjalikult väljendada.

Logopeedi juurde tulles, selgitatakse välja mure olemus ja koostatakse raviplaan. Esmase konsultatsiooni kestus on 1-1,5 tundi.

Individuaalse teraapiaplaani kestel seatakse igaks seansiks eesmärgid ning koostatakse probleemi spetsiifikast lähtudes harjutused.

Lisaks töötab logopeed läbi erialakirjandust ning valmistab ette abimaterjalid (pildid, tekstid).
Ühe raviseansi kestus on vastavalt vajadusele 30-45 minutit.

Mis muredega tasub pöörduda?

Abi saavad nii alles kõnelema hakkavad või juba koolis käivad lapsed ning täiskasvanud. Logopeedi abi on tarvis, kui ei suudeta kas mõtteid suuliselt või kirjalikult edastada või on raskused kirjaliku või suulise kõne mõistmisel.

Stuudio Tasapisitasakaalus tegeletakse ka mitteverbaalse suhtluse arendamisega. Levinumad mured, milles logopeed saab aidata, on kogelemine, erinevad häälduspuuded, kuulmislangusest tingitud kõnehäired ja lapse arenguga seotud kõnehäired.

Aidata saab ka ajuinsuldi, trauma või muu peaaju toimimist kahjustanud haiguse järgselt tekkinud kõne- või neelamishäirete korral.

Logopeedid

Eike Otto

Eike Betlem

On lõpetanud Tartu Ülikooli logopeedia magistriõppe. Eike on spetsialiseerunud eelkooliealiste laste kõnearengu probleemidele ja häälduspuuetele. Ta on töötanud mitmes lasteaias logopeedina ning kõneravi erilasteaias raskemate kõnehäirete ja autistlike joontega lastega. Eike tegeleb ka kooliealiste laste ning täiskasvanute kõnemuredega.

Annika Suurküla

Annika Suurküla

On lõpetanud Tartu Ülikooli logopeedia eriala magistriõppe. Annika on töötanud juba tudengina erivajadustega laste lasteaias logopeedina ning hiljem Keila Neuroloogilises Taastusravikeskuses täiskasvanutega. Lisaks on Annika töötanud Viimsi Haiglas logopeedina, kus tal tuli tegeleda nii laste kui ka täiskasvanutega. Annika on hetkel lapsehoolduspuhkusel.

logopeed

Hinnakiri

Logopeed:

  • konsultatsiooon 30€
  • uuring (iseloomustuse/raviplaani koostamine) 30€
  • kõneraviseanss (raviplaani rakendamine) 25€

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 6140 044
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 6140 044
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Salvesta visiitkaart

Asume kaardil

Vaata suuremat kaarti

Saada meile sõnum