Klaveriõpe 2017-09-19T07:46:37+00:00

Klaveriõpe

Muusikamaailma avastamine Suzuki meetodil

Stuudios Tasapisitasakaal õpetame klaverit Suzuki meetodil, mis põhineb mängulisel õppimisel, olles vastavuses lapse individuaalse loomuliku arenguga. Klaveritundi ootame kõiki huvilisi alates 4. eluaastast.

Huvilistel palume loengusse registreerimiseks kirjutada jannevasser@gmail.com.

Klaveriõppest lähemalt

Muusika kui üks kaunitest kunstidest on inimese loomulik eneseväljenduse vahend. Muusika on ka suhtlemisvahend ehk keel. Suhtlemine toimub märkide abil. Pilliõpe ongi viis, kuidas omandada üks uus keel.

Lapse pillimänguoskuse areng põhineb kolmnurgal: lapse huvi, professionaalne õpetaja ja lapsevanemate tugi. Vanemate huvi ja tugi on asendamatu, aidates kaasa huvi säilimisele ja pillimängu igapäevaste harjutamisoskuste kujundamisele. Pillimänguõppe esimestel aastatel luuakse alus kõikidele mängija oskustele. Alguses õpitakse lugusid mängima kuulmise järgi. Kui laps on võimeline õppima sümboleid ja omandanud esimesed mänguvõtted, lisandub noodiõpe.

Klaveriõppe mõte on tunda rõõmu, arendada tundemaailma ja intellekti. Muusikaline keeleoskus võimaldab musitseerides ennast väljendada ning avastada ja tajuda ennast kogu universumis.

Klaveriõpetajad

Janne Vasser

Janne Vasser

Janne on lõpetanud Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia klaveri erialal. Janne on end täiendanud Leideni Ülikoolis lastepsühholoogias. Ta on läbinud rahvusvaheliselt tunnustatud suzuki õpetajate 1.taseme koolituse Soomes vastavalt ESA (European Suzuki Association) reeglitele ning jätkab õpinguid.

Irina Troitskaja

klaveriõpe

Hinnakiri

Klaveriõpe:

  • Tund 10€
  • Õppemaks 1x nädalas 33€
  • Õppemaks 2x nädalas 45€

Kontaktid

Janne Vasser:
jannevasser@gmail.com

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 6140 044
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 6140 044
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Salvesta visiitkaart

Asume kaardil

Vaata suuremat kaarti

Saada meile sõnum