Ballett lastele

Eriline segu kunstist, muusikast ja tantsust

Ballett lastele sobib vanusegrupile 4 – 10 aastat. Ballett annab juba varases elueas hea rühi, painduvuse ning arendab koordinatsiooni ja keskendumisvõimet.

Balletitundidest saab hakata osa võtma igal ajal. Soovitavalt on viimane aeg liituda rühmaga jaanuari lõpuks, sest siis jääb lapsele veel aega õppida selgeks kevadetenduse tantsud ja harjuda oma uue õpetaja ja rühmakaaslastega. Meie rühmades on lapsed vanuste järgi, sest siis on võimalik vastavalt ealistele oskustele ja võimetele kõigil võrdselt edasi liikuda ja hoida ühtset taset. Seepärast liitudes vanematesse rühmadesse tuleb eelnev tantsuoskus ja kogemus kasuks.

Tunnid toimuvad:

Esmaspäev:

Pojengid  16.00-16.55

Jasmiinid  17.10- 18.00

Kolmapäev:

Pojengid 16.00-16.55

Jasmiinid  17.10-18.00

Neljapäev:

Meie kõige väiksemad – algajad

Lavendlid  17.00-17.45

Tasapisi Tantsukoolis on vaheajad: 23.12.2020 – 10.01.2020 ja 22.02.2021 – 28.02.2021

Avaldused ja lepingud:

Tunnid toimuvad:

Balletist lähemalt

Ballett on maailma üks vanimaid ja kaunemaid tantsuvorme. Ballett – see on ilu ja vormitäiuse poole püüdlev tantsutehnika.
Ballett lastele on kuninglik hobi, millega võib alustada ükskõik mis vanuses. Balleti harrastamiseks pole tähtis kehatüüp, olemas olev vorm ega painduvus. Piisab siirast huvist balleti vastu.

Balletiõpetajad

Kärt Tõnisson

Kärt Tõnisson

Kärt on lõpetanud Tallinna Ülikoolis koreograafia eriala. Kärt on täiendanud end pidevalt erinevates kaasaegse tantsu- ja liikumistöötubades nii Eestis kui ka välismaal. Ta on osalenud mitmetes kodumaistes ja rahvusvahelistes tantsuprojektides. Kärdile on eriti südamelähedane tantsukunsti loomine koos lastega olles samal ajal nii õpetaja kui ka õpilase rollis. Koostööna Zuga ühendatud tantsijatega on lavastatud mitmeid tantsuetendusi noorele publikule. Lisaks Stuudiole Tasapistasakaal õpetab Kärt liikumiskunsti, balleti ja akrobaatikat Rocca al Mare Kooli Veskimöldre lasteaias ning juhendab balletitunde ja kaasaegsetantsu tunde Püha Johannese Koolis.

Eike Ülevain

Eike Ülevain

Eike Ülevain alustas balletiõpinguid 6aastaselt, lõpetas Tallinna Ülikooli koreograafia eriala ja töötab vabakutselise tantsukunstniku ja õpetajana. Eikel on kolm tantsulembelist last, kes on emale õpetanud, et lastega töötamine on suur vastutus ja privileeg!

Brite Vilgo

Brite on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsija ja tantsu õpetaja erialal. Lisaks sellele on ta õppinud Chesteri Ülikoolis ja Edge Hill Ülikoolis Inglismaal ning hetke omandab ta magistrikraadi koreograafias Tallinna Ülikoolis. Lisaks tantsu õpetamisele ja tantsimisele on Brite ka jooga praktik ning õpetaja,  vabakutseline fotograaf ja lapsehoidja. Rõõmu ja inspiratsiooni pakuvad elu, loodus, luule ja tants ning vabadus liikumisest.

Siim Tõniste

Ma olen Tallinnas elav vabakutseline koreograaf, lavastaja ja etendaja. Olen õppinud Tallinna Ülikoolis, Tartu Ülikoolis ja Praha Etenduskunstide Akadeemias. Töötan ka tantsu- ja teatripedagoogina. Lisaks olen Hiiumaa TantsuFestivali ja MTÜ Vaba Vorm meeskonnas. Minu osalusel valminud lavastusi on mitmetes eesti teatrites ja etendusasutustes. Peale Eesti olen töötanud Baltimaades, Californias ja Rootsis. Kunstnikuna huvitab mind enim inimvõimete piiride relatiivsus. Viimasel ajal olen proovinud kätt ka kirjutamises.

ballett lastele

Hinnakiri

Lastetants, Ballett

  • Treeningtund 10€
  • Õppemaks  37€ kuus  /tunnid 1x nädalas
  • Õppemaks  50€ kuus  /tunnid 2x nädalas

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 511 4038
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Asume kaardil

Saada meile sõnum