Aroomimassaaž 2017-09-13T12:15:02+00:00

Aroomimassaaž

Tasakaalustab inimese tundemaailma

Kogu keha hellitav aroomteraapiline massaaž tasakaalustab inimese tundemaailma ning ennetab ja taastab füsioloogilisi häireid.

Aroomteraapia tähendab lõhnadega ravimist. See on alternatiivravi meetod, kus kasutatakse kontsentreeritud taimeõlisid, mida nimetatakse eeterlikeks õlideks. Ravi eesmärk on parandada inimese kehalist ja emotsionaalset tervist ning taastada organismi tasakaal.

Aroomteraapaga on võimalik mõjutada vaimu ja hinge, taastades tervise ja tõstes meeleolu.

Aroomteraapia on alternatiivmeditsiini ehk loodusravi üks kõige meeldivamaid ja populaarsemaid ravimeetodeid. Aroomteraapia on leebe, aga samas tõhus ravimeetod.

Mis on aroomteraapia?

Aroomteraapia aktiveerib organismi valmidust võidelda viiruste ja bakteritega, samuti leevendab ja hoiab ära stressist põhjustatud tervisehäireid. Inimese organism on võimeline eeterlikke õlisid omastama läbi naha ja hingamisteede, kust lõhnamolekulid kantakse vere ja lümfiringe kaudu kogu organismi laiali.

Teraapia käigus valitakse inimese hetke meele- ja terviseseisundile sobiv Aromatica aroomõlisegu ning tehakse heaolumassaaž kasutades spetsiaalset massaažitehnikat.

  • TASAKAALUSTAV MASSAAŽ leevendab stressi ja soodustab keskendumist, lõdvestab keha ja aitab tasakaalustada meelt ning mõtetesse selgust tuua.
  • VÄRSKENDAV MASSAAŽ  kõrvaldab väsimuse. Eriti hästi sobib enne füüsilist ja vaimset pingutust, reisimise järgselt ja taastumisperioodil. Tõstab tuju.
  • FIBROMIX MASSAAŽ leevendab ebamugavustunnet. Rahustab ja lõõgastab ning sobib fibromüalgia ja muude reumaatiliste vaevuste all kannatajatele. Tasakaalustab keha toimimist.
  • MASSAAŽ LIHASTOONUSE TÕSTMISEKS hooldab lihaseid ja aitab neil heas vormis püsida. Parandab lihaste ainevahetust ning kasutatuna enne ja pärast sooritust aitab hoida lihastoonust. Soojendava toimega.
  • LÜMFIMASSAAŽ aitab väljutada vedelikke ja alandab turseid. Leevendab raskustunnet läbi lümfiringe elavdamise. Sobib tursete alandamiseks mis kaasnevad nt seisva töö, kuupuhastuse ja lennureisidega seoses.
  • TSELLULIIDI MASSAAŽ   Tselluliidi ilmnemine on keha viis anda meile mõista, et ta vajab puhastumist ja jääkainete väljundamist.  Pikaaegne tselluliit on tervisele kahjulik, kuna see koormab kogu organismi. Massaažikuuri tulemusena vähenevad sentimeetrid, kiireneb kogu keha ainevahetus, paraneb naha seisund, elavnevad jämesoole ja maksa toimingud, aktiveerub lümfi- ja vereringe, tõuseb meeleolu, taastub lihastoonus, tugevneb immuunsus. Seda massaaži kasutatakse ka hormonaalsüsteemiga seotud häirete puhul (PMS, viljastumise probleemid,  tsüklihäired), kuna massaaži tulemusena  tasakaalustuvad hormonaal-toimingud.

Ajalugu

Tänapäeva aroomteraapial on iidne päritolu. Aromaatseid taimeõlisid on ravieesmärkidel kasutatud tuhandeid aastaid. India iidsed veedad ning hiina ja Araabia ajaloolised meditsiinitekstid tõendavad, et aroomiõlidel oli tervise ja vaimsuse vallas tähtis koht. Antiik-Kreekas kasutas arstiteaduse isa Hippokrates aromaatset suitsu, et ateenlasi katkust vabastada. Rooma sõdurid kogusid jõudu lõhnastatud õlis supeldes ja regulaarse massaažiga. Ent kõige tuntumad iidsed aroomteraapia tundjad olid egiptlased. Arvatakse ka, et arstid üle kogu maailma käisid Egiptuses aroomteraapia meetodeid õppimas.

Termini „aromathérapie“ võttis kasutusele prantsuse keemik René Maurice Gattefossé ja see väljendas aroomõlide raviefekti. aroomteraapiat on kasutatud ka psühhiaatriliste haiguste ravis (Prantsuse armee kirurg dr Jean Valent). 1950. aastatel tutvustas Marguérite Maury, Austria iluterapeut ja biokeemik, aroomiõlide kasutamist massaažis ning asutas Suurbritannias, Prantsusmaal ja Šveitsis esimesed aroomteraapia kliinikud. aroomteraapiast on arenenud tänapäeva alternatiivmeditsiini üks hinnatumaid harusid.

Massöörid

Varje Vilberg

Varje Vilberg

Sügavuti hakkas Varje teraapiatega tegelema pärast isiklikku kogemust refleksoloogia headest raviomadustest. Tänaseks omab ta Eestis kõrgeimat Refleksoloog III kutsetunnistust. Omandanud Aromatica & Wellness Inspired By Ulla-Maija Grace aroomiluhoolduste tegemise oskused (aroomteraapiline tselluliidihooldus, aroomkehahooldus, aroomnäohooldus). On läbinud Suomen Homoöpatian Academia homoöpaatia koolituse ja osalenud mitmetel Alexander tehnika kursustel. Viimastel aastatel on Varjet inspireerinud Access Consciousness®, ta teeb Access Bars® koolitusi ning Access kehatehnikate® seansse. Kõike seda on edukalt kasutanud oma refleksoloogia ja aroomihoolduste seanssides. Access Consciousness® haridustee: omandanud Access Bars® koolitaja litsentsi. Läbinud Access Bars® kursused Kirsti Sinirand ja Kaidi Karilaid (Eesti), Monika Palm (Eesti), Gary Douglas (U.S.A) vahendusel; Accessi Foundation® (Baastase) ja Level 1 ® (Tase Üks) kursuse Katarina Wallentin vahendusel (Rootsi); Access Consciousness® 3- päevase kehaprotsesside kursuse Glenna Rice`i vahendusel Tallinnas (U.S.A) (47 erinevat kehaprotsessi).

aroomimassaaž

Hinnakiri

Mee-, kupu-, aroomimassaaž ja kombineeritud massaaž (nt. klassikaline-, kupu-aroomimassaaž):

  • 1 tund 38€
  • 1,5 tundi 45€

Tselluliidimassaaž:

  • 1 tund 40€
  • 1,5 tundi 45€

Kontaktid

Varje Vilberg:
Helista: +372 50 62 979

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 6140 044
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 6140 044
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Salvesta visiitkaart

Asume kaardil

Vaata suuremat kaarti

Saada meile sõnum