Tund lapseootel naistele

Ootuste, lootuste saatel, vaimselt ja füüsiliselt valmis emarolliks

Oled oodatud tundi kohe juba alates esimesest raseduskuust või isegi alles selle peale mõeldes. Tund toetab ja aitab rasedusega paremini toime tulla ning valmistab sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt su keha ette sünnituseks ja emarolliks.

Tunnis teeme:

 • pingeid vähendavaid (õlavööde, seljapiirkond) harjutused
 • rühti toetavad harjutused
 • lihaseid tugevdavad seeriad
 • vereringet parandavaid harjutused
 • säilitamist toetavad ja hoidvad harjutused
 • hingamistehnikad
 • lõdvestumistehnikad
 • keskendumisharjutused
 • vajadusel on tunni lõpus ka hetk kus saame vestelda: ootused, lootused, hirmud ja elevused.

Tunnid toimuvad:

teisipäeval 11.30

Treener

Kei Kvarnstrom

Mina Kei olen natukene üle 40 aastane. Tasapisitasakaalu Stuudioga olen kaasas käinud täitsa algusest peale. Vähe sellest, mõned Tasapisitasakaalu tänased õpetajad on usaldanud mind endagi laste võimlemisõpetajaks. Lisaks tööle imikute ning väikelaste võimlemisõpetajana toimetan ma ka ujutamisõpetajana ja toetan rasedaid ettevalmistumisel sünnituseks, olen käinud kaasas ja olnud toeks ka sünnitusel.
Ja kui ma päris ausalt peeglisse vaatan, siis tuleb tunnistada, et sellist kõrge ja kerge emotsiooniga tundi nagu seda on imikute ja väikelaste tund peaks läbi viima keegi, kes on poole noorem kui mina täna. Aga mis teha, vahel loeb ka kogemuste pagas ja see on mul tänaseks päevaks kokku 15 aastat järjepidevat imikutetundide juhendamist. Kindlasti lisab sinna aastatele veel lisa juurde ka oma enda kolm last, kellega koos sai alustatud võimlemismatil püherdamist, koera moodi käputamist ning palli käte vahel veeretamist: „Veere kakku, veere kakku, … „
Teine amet mis mul on, mis tegelikult on ikka ju see sama amet- ehk töö inimestega. Selleks ametiks on olla joogaõpetaja, mida olen käinud ja teinud juba 20 aastat. Tänasel päeval olen litsenseeritud joogaterapeut, õppimas ja täiendamas olen käinud nii koduses Eestis kui ka Rootsis, Austrias, Itaalias, Prantsusmaal ja Indias. Viin läbi jooga tunde ja koostan soovijatele iseseisvaks harjutamiseks individuaalseid joogakavasid, kas siis tervisliku seisundi parandamiseks ja toetamiseks või muudel eesmärkidel. Olen ka joogaõpetajate koolitaja- õpetan Eesti Joogaühinguga kahasse tulevasi joogaõpetajaid kolmeaastase õppekava raames, kus lisaks joogaalastele kursustele on ka anatoomia ja füsioloogia kursused.
Kogemused ja teadmised on tulnud päev päevalt, küll õppides, aga ka kogedes läbi enda ja oma erinevate tööde tegevuste.
Olen töötanud: laste reanimatsioonis meditsiinikoolis õppimise ajal, Mustamäe kiirabihaigla reanimatsiooni osakonnas hooldusõena ning Hooldushaiglas hingehoidjana, Ameerikas olnud nõustaja raskesti kasvavate laste laagris –tänavalapsed jne.)

Hinnakiri

Tund lapseootel naistele:

 • 1 treening 15 eur

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

  Kontakt

  Võta ühendust

  Stuudio Tasapisitasakaal

  Telefon: +372 511 4038
  E-post: stuudio@tasapisi.ee
  Aadress: Graniidi 1, Tallinn

  Asume kaardil

  Saada meile sõnum