Tund füsioga

Lihastasakaalu taastav treening füsioterapeudiga.

Tunnid toimuvad:

Kuidas saab tundi registreerida?

Kuis Sa juba oled meie maja klient, siis saad tundi registreerida tavapäraselt, meie kodulehe kaudu.  Kui soovid tulla meie tundi esimest korda, siis palun kirjuta aadressil stuudio@tasapisi.ee või helista 5114038.

Meie administraatorid aitavad Sind.  Kui Sul ei ole võimalik tulla kohale, siiis saab treeningus osaleda ka videotunni vahendusel. Palun anna tunnis osalemise huvist meile teada hiljemalt 1 tund enne treeningu algust.

Olete väga oodatud!

E  19:15-20:15 

Mis on tund füsioga?

On hulk erinevaid jõu ja liikuvuse harjutusi, mida saab teha, et tasakaalustada ühekülgset treeningut ja vähendada sundasendis töötamisega kehale põhjustatud kahju. Tunned, et tööpinged kogunevad turja piirkonda, õlad kerkivad kõrvadeni, võimatu on lõõgastuda, rüht võiks olla ilusam, valutav alaselg ja põlved ei lase treeningutest mõnu tunda ja rikuvad tehnikat? Oled inimene, keda iseseisvalt kodus treenimine ei motiveeri ning järjekindlaks lihashoolduseks aega ja teadmisi napib või lihtsalt ei tea kust alustada, siis on see tund Sulle.

Meil saad korra nädalas tulla väikse gruppiga ühistundi. Tunni viib läbi ja harjutuste sooritamisel hoiab silma peal vigastuste ennetamisele ja neist taastumisele spetsialiseerunud füsioterapeut Sirli Hinn.

Tunnis keskendutakse pinges ja lühenenud lihasgruppide liikuvuse parandamisele ning tähelepanuta jäänud, aga stabiilsuse seisukohalt oluliste piirkondade tugevdamisele. Väikeses rühmas saab treeningus lähtuda individuaalsetest vajadustest ja keha eripärast ning valida nädala teemad vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele.
Kui vajad individuaalsemat lähenemist siis on võimalus füsioterapeudiga kokku leppida personaalne vastuvõtu aeg.

Kes on füsioterapeut?

Füsioterapeut on kõrgharidusega teoreetilise ning praktilise väljaõppe saanud spetsialist, kes tegeleb liigutuste funktsiooni hindamise ja taastamisega. Tugi-liikumisaparaadi füsioterapeut tegeleb ortopeediliste probleemidega ehk trauma, ülekoormuse või haiguse tõttu tekkinud lihaste, luude, sidemete, kõõluste vaevustega. Eesmärgiks on taastada liigutuslik tegevus, et inimene saaks taas täisväärtuslikult osaleda igapäevaelu tegevustes ja treeningutes. Kaasaegne füsioteraapia põhineb peamiselt aktiivsetel teraapiameetoditel. Füsioterapeudid kasutavad oma töös kehalisi harjutusi, toetades seda asendravi, manuaalsete võtete, füüsikalise ravi ja kliendi nõustamise ning teadlikuse tõstmisega.

Füsioterapeudid

Sirli Hinn

Sirli Hinn on enam kui 10-aastase töökogemusega füsioterapeut, kes on keskendunud spordifüsioteraapiale, sh spetsiifilisemalt tantsule ja sellega kaasnevatele vigastustele.

Tema põhitöö alastes 2014.a hooajast on Rahvusooperis Estonia, kus ta abistab Eesti Rahvusballetti ja Tallinna Balletikooli tantsijaid. Lisaks teeb ta vastuvõtte Füsioteraapia Kliiniku meeskonna liikmena Spordimeditsiini SA-s ning on mitmete tipp ja harrastussportlaste isiklik füsioterapeut. Valgast pärit ja maakonna haiglas ning kohaliku korvpalli meistriliiga meeskonna füsioterapeudina alustanud Sirli klientideks on lisaks tipptantsijatele ja korvpalluritele ka võrkpallurid, maadlejad, jooksjad, iluvõimlejad, uisutajad, vehklejad, triatlonistid ja ekstreemsportlased. Nimekamad neist nt vigursuusatajad Kelly ja Henry Sildaru, maadleja Ardo Arusaar, triatlonist Ivo Suur, jooksja Jekaterina Patjuk. Sirli on Eesti Füsioterapeutide liidu ning International Association for Dance Medicine and Science liige.
„Kombineerin oma töös erinevad pehmekoe teraapiad harjutustega. Lihashoolduse käigus saab nii mulle kui kliendile selgeks milliste harjutuste ja venitustega teraapia efektiivsust suurendada. Samuti näitatab harjutuse sooritamise kvaliteet, kus võiks kehas olla probleem, mida massaaži, nõelravi või teipimisega mõjutada. Usun, et edu võti peitub usalduses ja koostöös. Hoian ennast kursis valdkonnas toimuvaga ning häid suhteid kolleegidega. Edulugude taga seisab tihti terve meeskond – treenerid, arstid, füsioterapeudid, psühholoogid. Tean, kuhu pöörduda, et tagada oma kliendile parim võimalik abi.“

Hinnakiri:

Rühmatunnid:

 • Treeningtund 15€
 • Kuukaart 2x nädalas 95€ (valikus pilates, ballett, barre, tund füsioga)
 •  5x kaart  60€ (kehtib 1 kuu, valikus pilates, ballett, barre, tund füsioga)
 • 10x kaart 130€ (kehtib kaks kuud, valikus pilates, ballett, barre, tund füsioga)
 • piiramatu kordadega klubikaart 165€ (kehtib 1 kuu, valikus pilates, ballett, barre, tund füsioga)

Meie koostööpartner on Soprt ID

Soodustus rühmatundides:

Seenioritel, õpilastel ja üliõpilastel kehtib stuudios Tasapisitasakaal soodustus -15% (v.a 1 tunni pilet)

Individuaalse füsioteraapia hinnakiri:

Füsioterpeudi vastuvõtt (vastavalt vajadusele harjutused, massaaž, kuivnõelravi, kinesioteipimine) 60 min 40€

Füsioterapeudi konsultatsioon/ lihashooldus kuni 30 min 25€

Kinesioteipimine 15€

Sirli Hinn

Helista: +372 53430717
sirli@fysio.ee

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

  Kontakt

  Võta ühendust

  Stuudio Tasapisitasakaal

  Telefon: +372 511 4038
  E-post: stuudio@tasapisi.ee
  Aadress: Graniidi 1, Tallinn

  Asume kaardil

  Saada meile sõnum