Sünnipäevapeod

Ringi trallivad pipid, mereröövlid, trikijalpallurid ja muud tegelased

Stuudio Tasapisitasakaal korraldab lastele vahvaid sünnipäevapidusid koos programmiga ja soovi korral ka maitsva toidulauaga. Pakume sünnipäevapidusid, mis sobivad kõigile – nii poistele kui ka tüdrukutele, nii pisikestele kui ka suurematele koolilastele.

Piisav sünnipäevapidude kestus on reeglina 2-3 tundi, olenevalt sünnipäevalapse ja peoliste vanusest.

Soovitame broneerida sünnipäevapeo vähemalt kaks nädalat ette. Lapse haigestumise korral võib peo aja ühel korral edasi lükata.

Peod pisematele

45 minutiline sünnipäevaprogramm!

Sobib kui sünnipäevalaps on vanuses 1.-3.aastat ja kaasategemiseks kõigile! Lõbus ja arendav programm, kus ema-isa saavad lapsega tegevusi kaasa teha ning minna läbi liikumise ja muusika fantaasiamaailma!

Pisematele pakume pidusid ka mängujuhiga või teemapidusid. Mängujuhiga peo puhul kestab programm 1 tunni ning sisaldab erinevaid eakohaseid mänge ja toredaid tegevusi.

Sünnipäevale saab külla kutsuda

 • Pipi Pikksukk
 • Mereröffeli
 • Väikese Nõia
 • Lumivalgekese
 • Valge jänese
 • Minni Hiire

Teemapeol on valida järgmiste pidude vahel:

 • Kokk Manni sünnipäevaprogramm – peol valmistavad lapsed koos Kokk Manniga maailma ägedaima küpsisetordi, meisterdatakse ning mängitaks vahvaid mänge.
 • Väikesed kunstnikud – Vahva pidu täis maalimist! soovi korral valmib kõigi töödest vahva ühismaal sünnipäevalapsele või saavad kõik kunstnikud oma töö koju mälestuseks kaasa!
 • Sigri-migri pidu – bingo loto, sõnasõda, osavusmängud jm
 • Popipidu tantsu ja moeshow´ga – sobib hästi kooliealistele
 • Mereröövlimürgel – mürglid mängud Mereröffeli juhtimisel
 • Pöörane Pipi-pidu – sisaldab ka kostüüme lastele
 • Väikese Baleriini pidu – koos peokülalise Baleriiniga õpitakse tundma balletisamme, õpitakse ära väike tants, proovida saab varvaskingi jpm Programmi kestvus olenevalt laste vanusest 45min – 1 tund
 • Trikijalgpall – vaatemänguline ja sportlik, kus lisaks väikesele trikishowle saab ka ise proovida trikitamist, küsida ja uurida, innustuda spordist ning kohtuda päris trikijalgpalluriga! Siin on vaja palli ning rõõmsat tuju, natukene  pealehakkamist, tulemus on põnev ja kaasahaarav. Programmi kestvus 45 minutit. Programmi viib läbi Richie.

Peod täis tantsu ja muusikat

Lastele, kes armastavad tantsu ja liikumist pakume erinevaid vahvaid pidusid. Need on lahedad energilised tantsulised peod, kus kasutame spetsiaalselt lastele mõeldud koreograafiat, lapsesõbralikke kavasid ja muusikat, mida lapsed armastavad.

Iga pidu on erinev ja eriline – läheneme individuaalselt ning teeme tantsulisi esinemisnumbreid sünnipäevalapse lemmikmuusika järgi.
Selleks tuleb kindlasti vähemalt nädal enne saata info oma lemmikmuusika kohta!

 • Zumba Kids – tund laste Zumbaga on justkui lõbus ja energiline tantsupidu, kus tutvume erinevate rütmidega hip-hopist ja reggaetonist cumbia, salsa, soca, chachacha jpt-ni. Seejuures õpib laps ka palju uut tantsuvälist, alates geograafiast (a la “täna sõidame üle ookeani lennukiga Columbiasse, vaatame kaardilt, kus see asub!, ja õpime Cumbia tantsu”) kuni keelteni (“hispaania keeles loeme uno-dos-tres” ja inglise keeles hüppame “jump”).  Zumba programm lastele inspireerib väikseid tüdrukuid ja poisse end liikumise ja mängu kaudu väljendamaZumba Kids Jr on mõeldud vanusele 4-6 ja Zumba Kids vanusele 7-11. Programmi viib läbi Kerttu.
 • Tänavatants – räägime tänavatantsu ajaloost, õpime põhiliikumisi ja teeme lastele esinemiseks lavastuse. Programmi viib läbi Aleksandr.
 • Loovtants – loovtants sobib igas vanuses lastele. See arendab rütmitaju ja kehalist eneseväljendust. Programmi viib läbi Aleksandr.
 • Robot-tants ja breik – hoogne pidu, kus õpime robot-tantsu ning proovime ka tänavatantsu ja breiki. Programmi viib läbi Aleksandr.

Peod suurematele

Peod suurematele

Suurematele pakume koolituse vormis pidusid, teemadeks teadus; make-up või patsisoengud. Programmi kestus orienteeruvalt 1,5 – 2 tundi.

 • Teaduspidu.

See on interaktiivne programm, kus tutvustame Teile paljusid vaatemängulisi katseid ja eksperimente. Ja mis kõige tähtsam – vaatajad saavad ka ise katsete läbiviimises osaleda.

 • Näohooldus ja make up

Sünnipäevalapsele tehakse eakohane pidulik meik, mille käigus selgitatakse kõigile külalistele, kuidas igapäevaselt naha eest hoolitseda ning õpetatakse erinevaid nippe nii igapäevase kui ka peomeigi tegemisel. Pärast on kõigil osalistel võimalik õpitut proovida kas endal või paarides.

Vahendid on kohapeal ning sisalduvad hinnas. Lisaks kasulikele teadmistele on hea tuju garanteeritud!.

 • Patsisoengud

Kohapeal proovitakse peamisi punumisviise ning koolituse käigus õpitakse tegema 2-3 soengut sünnipäevalapse valikul. Töö toimub paarides.

Soengutega saad tutvuda ja valiku teha  siit – soengud sünnipäevaks. Vajalikud kummid-klambrid kohapeal kasutamiseks on olemas. Kaasa palume võtta juuksehari/kamm.

Peolaud

Soovi korral saame katta sünnipäeva peo laua.
Vaata sünnipäeva   MENÜÜSID siit

Stuudio Tasapisitasakaal pakub põneva tegevusega sünnipäevasid koostöös Ideepuuga

Stuudio Tasapisitasakaal on sõbralikes ja soojades suhetes Ideepuuga.
Meiega on koos pidutsenud muinasjutulised haldjad, rahvuslikult meelestatud pisipõnnid, teadushuvilised leidurid, tantsuhuvilised baleriinid ning paljud teised tegusad lapsed.

Kui Sa soovid, et sünnipäevapidu toimuks avarates ruumides ja oleks täis üllatusi, vahvaid tegevusi, põnevat meisterdamist, maitsvaid sööke ning jääks pikaks-pikaks ajaks meelde, siis võta julgesti Ideepuuga ühendust ja teeme unistused teoks!

Tahame, et iga laps saaks just sellise peo nagu talle meeldib, mistõttu teeme kõigile personaalse pakkumise.

Tegelased

Mereröövel

Mereröffel

Viib läbi Mereröffeli teemalist sünnipäeva. On palju rohkem näinud ja teinud, kui räägib. Aga mõned saladused tulevad ikka aegajalt päevavalgele. Kus sa teada saad, kui sa kohale ei tule või temaga kohtuda ei julge?

Pipi Pikksukk

Pipi Pikksukk

Viib läbi Pipi teemalist sünnipäeva, Igati sõbralik ja elav tegelane. Meeldib kõigile, nii tüdrukutele kui ka positele. Ema on taevas Ingliks ja isa KurruNurruVuti saare Kuningas.

Väike Nõid

Väike Nõid

Viib läbi Väikese Nõia sünnipäeva ja ei näe üldse nii vana, kui ta väidab ennast olema. Nõiub ainult head, aitab hädasolijaid ja hoolitseb oma väikese hea varese eest.

Lumivalgeke

Lumivalgeke

Viib läbi Lumivalgukese teemalist sünnipäeva. Väga ilus, hea, õrn ja armas. Aga õunaga tuleb olla ettevaatlik! Kahjuks ta mandariine ei armasta.

Minni Hiir

Viib läbi Minni Hiire teemalist sünnipäeva. Meeldi ka emadele ja isadele. Vanaemad ja vanaisad kutsuksid alati ta sünnipäevale. Kui Minni on kohal siis ilma krutskiteta läbi ei lähe. Filmi peab saama!

aleksander

Aleksander

Aleksandr viib läbi tantsusünnipäevasid: Tänavatants, Loovtants ja Poiste eri.

Richie ja trikipall

Siit tuleb imevahva sportlik pidu, kus vaatemäng ja võimalus nähtut ise proovida saab teoks. Pall, mis on ümar ja veereb, muutub oskaja käes sõnakuulelikuks ja taltsaks!

Elis ja make up sünnipäev, kus kasulikud teadmised vahelduvad rõkkava naeruga.

Elis on erinevaid ilukoolitusi korraldanud juba pea 7 aastat ning kogemusi on nii väiksemate kui ka suuremate tüdrukutega. Tema kirg kosmeetika vastu sai alguse juba üsna pisikesest peale ning nii mitmedki nukud said ema kallite toodetega kreemitatud. Võib-olla just seetõttu ei mängigi Elis tüdrukute sünnipäevadel nii väga õpetaja rolli, vaid pigem justkui vanemat õde, kes aitab, juhendab ning vastab rõõmuga kõikidele küsimustele! Lisaks kasulikele teadmistele on hea tuju garanteeritud!

laste sünnipäevapidu

Hinnakiri

Sünnipäevapeod:

 • maksumus on sõltuvalt peo pikkusest ja teie soovidest 100€ – 250€
 • sünnipäevapeo broneerimistasu on 25€. Broneerimistasu on osa üldisest summast. Peo ärajäämisel broneerimistasu ei tagastata.

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

  Kontakt

  Võta ühendust

  Stuudio Tasapisitasakaal

  Telefon: +372 511 4038
  E-post: stuudio@tasapisi.ee
  Aadress: Graniidi 1, Tallinn

  Asume kaardil

  Saada meile sõnum