Füsioterapeut

Kes on füsioterapeut?

Füsioterapeut on kõrgharidusega teoreetilise ning praktilise väljaõppe saanud spetsialist, kes tegeleb liigutuste funktsiooni hindamise ja taastamisega. Tugi-liikumisaparaadi füsioterapeut tegeleb ortopeediliste probleemidega ehk trauma, ülekoormuse või haiguse tõttu tekkinud lihaste, luude, sidemete, kõõluste vaevustega. Eesmärgiks on taastada liigutuslik tegevus, et inimene saaks taas täisväärtuslikult osaleda igapäevaelu tegevustes ja treeningutes. Kaasaegne füsioteraapia põhineb peamiselt aktiivsetel teraapiameetoditel. Füsioterapeudid kasutavad oma töös kehalisi harjutusi, toetades seda asendravi, manuaalsete võtete, füüsikalise ravi ja kliendi nõustamise ning teadlikuse tõstmisega.

Füsioterapeudid

Sirli Hinn

Sirli Hinn on enam kui 10-aastase töökogemusega füsioterapeut, kes on keskendunud spordifüsioteraapiale, sh spetsiifilisemalt tantsule ja sellega kaasnevatele vigastustele.

Tema põhitöö alastes 2014.a hooajast on Rahvusooperis Estonia, kus ta abistab Eesti Rahvusballetti ja Tallinna Balletikooli tantsijaid.  Valgast pärit ja maakonna haiglas ning kohaliku korvpalli meistriliiga meeskonna füsioterapeudina alustanud Sirli klientideks on lisaks tipptantsijatele ja korvpalluritele ka võrkpallurid, maadlejad, jooksjad, iluvõimlejad, uisutajad, vehklejad, triatlonistid ja ekstreemsportlased. Nimekamad neist nt vigursuusatajad Kelly ja Henry Sildaru, maadleja Ardo Arusaar, triatlonist Ivo Suur, jooksja Jekaterina Patjuk. Sirli on Eesti Füsioterapeutide liidu ning International Association for Dance Medicine and Science liige.
„Kombineerin oma töös erinevad pehmekoe teraapiad harjutustega. Lihashoolduse käigus saab nii mulle kui kliendile selgeks milliste harjutuste ja venitustega teraapia efektiivsust suurendada. Samuti näitatab harjutuse sooritamise kvaliteet, kus võiks kehas olla probleem, mida massaaži, nõelravi või teipimisega mõjutada. Usun, et edu võti peitub usalduses ja koostöös. Hoian ennast kursis valdkonnas toimuvaga ning häid suhteid kolleegidega. Edulugude taga seisab tihti terve meeskond – treenerid, arstid, füsioterapeudid, psühholoogid. Tean, kuhu pöörduda, et tagada oma kliendile parim võimalik abi.“

Hinnakiri:

Individuaalse füsioteraapia hinnakiri:

 • Füsioterpeudi vastuvõtt (hindamine, nõustamine, preventatiivse/taastava treeningkava koostamine, massaaž, kuivnõelravi, teipimine) 60 min 45€
 • Füsioterapeudi konsultatsioon/ lihashooldus kuni 30 min 25€
 • Kinesioteipimine 15€

Sirli Hinn

Helista: +372 53430717
sirli@fysio.ee

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

  Kontakt

  Võta ühendust

  Stuudio Tasapisitasakaal

  Telefon: +372 511 4038
  E-post: stuudio@tasapisi.ee
  Aadress: Graniidi 1, Tallinn

  Asume kaardil

  Saada meile sõnum