Lastetants

Palju tantsu ja mängu pisikestele

Tants ja rütmika arendab lapsi läbi lõbusate mängude. Tunnis tehakse rütmi- ja koordinatsiooni harjutusi, laulumänge ning katsetatakse erinevaid liikumis- ja tantsustiile. Palju kasutatakse erinevaid põnevaid vahendeid nagu rätikud, lindid, värvilised pallid, isetehtud rütmipillid ja muud sellist.

Stuudios Tasapisitasakaal toimuvad tantsutunnid 3-10 aastastele lastele.

Tundidest saab hakata osa võtma igal ajal. Soovitavalt on viimane aeg liituda rühmaga jaanuari lõpuks, sest siis jääb lapsele veel aega õppida selgeks kevadetenduse tantsud ja harjuda oma uue õpetaja ja rühmakaaslastega. Meie rühmades on lapsed vanuste järgi, sest siis on võimalik vastavalt ealistele oskustele ja võimetele kõigil võrdselt edasi liikuda ja hoida ühtset taset. Seepärast liitudes vanematesse rühmadesse tuleb eelnev tantsuoskus ja kogemus kasuks.

Tasapisi Tantsukoolis on vaheajad: 23.12.2020 – 10.01.2021 ja 22.02.2021 – 28.02.2021

Avaldused ja lepingud:

Tunnid toimuvad:

Teisipäev:

17.00-17.45  Linnupojad   3a.-4,5a.

18.00-18.45  Kuldnokad  4,5a.-6,5a.

19.00-19.45  Sinilinnud   6,5a.- 10a.

Lastetantsust lähemalt

Lastele on see lõbus ja arendav võimalus ühiselt tegutseda. Koos pannakse tööle nii käed-jalad kui ka mõtlemine. Lapsed muutuvad julgemaks ja õpivad tähele panema oma kaaslasi ning muud ümbritsevat. Tunnis sooritatakse erinevaid rütmi- ja koordinatsiooni harjutusi, laulumänge, tantsustiile ja huvitavaid liikumisi. Lapsed omandavad märkimisväärse esinemisrepertuaari ja leiavad lisaks sellele üles oma kõige rõõmsama mina.

Tantsuõpetajad

Piret Kõõra

Piret Kõõra

Piret on tegelenud liikumise ja tantsuga nii kaua, kui end mäletab. Tänaseks on Piret olnud väikelaste liikumise- ja tantsuõpetaja juba 15 aastat. Sealhulgas erinevates Viimsi lasteaedades, huvikeskustes ning moe- ja esteetikakoolides Sixtina, Krismariin ja Must Luik. Piret on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala ning omab lisaks vanemõpetaja ametijärku ning projektilaagri kasvataja tunnistust. Lisaks on ta täiendanud end erinevatel koolitustel nagu näiteks draamaõpe, tants, tantsuline liikumine koolis, liikumisõpetus lasteaias ja kehaline kasvatus.

lastetants

Hinnakiri

Lastetants, Ballett

  • Treeningtund 10€
  • Õppemaks 37€ kuus / tunnid 1x nädalas
  • Õppemaks 50€ kuus / tunnid 2x nädalas

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 511 4038
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Asume kaardil

Saada meile sõnum