Suvelaager 2018

Hea pilatese- ja balletihuviline, kes sa armastad joogat!

Stuudio Tasapisitasakaal kutsub Sind suvelaagrisse. Suurepärane algus suve lõpetamiseks ja uue treeninghooaja alustamiseks. Laager toimub 13.- 15. august 2018 Koolimäel.

“Kui Tasapisi Koolimäele jõudis, olid trennid juba alanud” on meie 4. suvelaager! Laagriga oleme tuuritanud juba Pranglil, Käsmus, Saaremaal ja sel aastal hoiame taaskord metsa ja mere lähedale!

Päevad on täis erinevaid treeninguid, uusi teadmisi ja toredaid inimesi.

Laagri hommikud algavad muheda ja mõnus hommikusöögiga, tervisliku jalutuskäigu või värskendava suplusega. Kindlasti maitsva kohvi ja teega ning mõnusa lobisemisega, kuniks meid (teid) trenni kutsutakse. Päev jätkub huvitavate tundidega õhtuni.

Oma teadmisi jagavad Lee Dillon,  Mari Kõiv ja Katre Unt-Lidmets.

Sellel aastal on külaliseks Oksana Tralla (Titova)! Vaatame stange äärde, paneme targalt paika tasakaalud, seame variatsiooni sammud ritta. Tegevust  ja uusi teadmisi jagub kõikidele laagris osalejatele.

Huvilistel palume osalemise soovist teada anda stuudio@tasapisi.ee

Oodatud on kõik, eelnevad kogemused ja oskused ei ole kohustuslikud.

Kohtade arv on piiratud.

Hind: 250 eur (sisaldab majutust, sööki, treeninguid).

Võta aega endale, oma kehale ja vaimule. Särtsu ja säru meie meelerahu jaoks!

Kohtumist oodates stuudio Tasapisitasakaal

Meie treenerid

Oksana Tralla (Titova)

Olen lõpetanud Tallinna Balletikooli ja Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna, kus asusin hiljem tööle õppejõuna. Kolmteist aastat töötasin Eesti Rahvusballeti trupis tegutsedes samas vabakutselise koreograafina. Tantsijana olen osalenud eripalgeliste lavastajate töödes – klassikalisest kaasaegse balletini. Minu loodud lühi- ja täispikad tantsulavastused on pälvinud tähelepanu ja tunnustust Eestis ja väljaspool. Viimased kuus aastat olen töötanud Brüsselis – õpetanud Brüsseli Rahvusvahelise Balletikooli viimase astme õpilasi, mudilasi Belgia Eesti Koolis ja eri vanuses tantsulapsi. Samal ajal olen osalenud erinevates tantsutöötubades ja koostööprojektides. Leian, et sõltumata tasemest, vanusest ja eesmärkidest, aitab tants ja ballett sealhulgas liikuda oma tasakaalule sammu võrra lähemale. Tants teeb targemaks. 

Mari Kõiv

12 aastat tagasi ei osanud Mari arvatagi, et ta võiks olla pilatese õpetaja, aga tänaseks on ta seda juba teinud viimased kümme aastat. 2006a.  tantsis ta lavalaudadel balletti ja muretses hoopis sellepärast, kas piruetid ikka tulevad välja. Sellest, et ta aasta pärast on Torontos ja õpib midagi muud ei osanud ta mõeldagi. Läks aga tõesti nii, et kevadel 2008a. naasis ta kaugelt Kanadast pilatese õpetaja diplom taskus ning kuni tänaseni paelub see eriala teda. Mari käib ennast täiendamas Madeline Blacki ja Deborah Lesseni käe all, kes on maailmas tuntud pilatese õpetajad, mõlemad samuti endised tantsijad. Alles on ka Mari side balletiga, sest ta  õpetab pilatest Estonia teatri tantsijatele ning Tallinna Balletikooli õpilastele.

Lee Dillon

Lee on õppinud pilatest Eestis ja Hispaanias, töötanud sel alal maailma erinevates paikades. Aastatel 2010-2012 õppis Lee Austraalias kinesioloogiat Australian College of Complimentary Medicine ja The Health Arts College. Seejärel naases tagasi Eestisse ja on siin tegelenud nii kinesioloogia kui pilatese ja joogaga. Aastal 2015 siirdus Lee Prahasse õppima Yin joogat ning praktiseerib seda tänaseni. Lee jätkab õpinguid ja enesetäiendamist Deborah Lesseni, Elena Browersi käe all, lisaks erinevate töötubadele Pilatese, Jooga, toitumise ja hiinameditsiini vallas.

Katre Unt-Lidmets

See oli ammu, kui Katre lõpetas Tallinna Balletikooli ja läks kogemusi omandama Tartusse,  teater Vanemuisesse. 17 aasta jooksul, mil teater Vanemuine andis palju huvitavaid võimalusi klassikalise- ja kaasaegsetantsu repertuaari tantsimiseks, sai Katrele selgeks, et inimkeha on imeline ja tugev kaaslane, samas õrn ja tundlik, kui temaga halvasti ümber käia.  See ajendas Katret rohkem mõtlema ja õppima uute teadmiste saamiseks.

Teatritöö aastate sisse jäävad  õpitoad Eestis ja Saksamaal, Tallinna Ülikooli Koreograafia osakonna  lõpetamine. Huvi inimese tervise ja heaolu vastu on viinud Katre mitmetele loengutele ja seminaridele Tartu Ülikoolis. Erialase täienduse on andnud ka pikaaegne töö ilu- ja rühmvõimlejatega. Katre on õpetanud täiskasvanute balletti viimased kümme aastat ja teeb seda suure pühendumuse ja austusega.

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 511 4038
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Asume kaardil

Saada meile sõnum