Suvelaager 17.-19. augustil Saaremaal, Mändjalas

Hea balleti- ja pilatesehuviline!

Stuudio Tasapisitasakaal kutsub Sind balleti ja pilatese suvelaagrisse, mis toimub Saaremaal, Mändjalas loksuva laine ja männimetsade vahel 17.-19. august 2017a.

Päevad on täis põnevaid treeninguid, uusi teadmisi ja toredaid inimesi.
Laagri hommikud algavad tervisliku jalutuskäigu või värskendava suplusega. Kindlasti maitsva kohvi ja teega ning mõnusa lobisemisega, kuniks meid (teid) trenni kutsutakse. Päev jätkub huvitavate tundidega õhtuni.

Oma õpetusi jagavad Lee Dillon, Mari Kõiv, Katre Unt-Lidmets.
Sellel aastal on külaliseks Märt Agu! Sahistame kadakate vahel viisku ja seame tantsusammu!


Lee Dillon

Lee on õppinud pilatest Eestis ja Hispaanias, töötanud sel alal maailma erinevates paikades. Aastatel 2010-2012 õppis Lee Austraalias kinesioloogiat Australian College of Complimentary Medicine ja The Health Arts College. Seejärel naases tagasi Eestisse ja on siin tegelenud nii kinesioloogia kui pilatesega ja joogaga. Aastal 2015 siirdus Lee Prahasse õppima Yin joogat ning praktiseerib seda tänaseni. Lisaks on Lee täiendanud end erinevatel koolitustel ja õpitubades üle maailma, keskendudes hetkel õpingutele Hiinameditsiinis ja teistele keha ja meelt ühendavatele teraapiatele ning treeningutele.

Mari Kõiv

Mari on endine baleriin ning rahvusvaheliselt litsentseeritud Stott Pilatese õpetaja. Lisaks oskustele juhendada pilatese treeninguid nii matil kui masinatel, oskab Mari nõu anda treeninguks erinevate vigastuste ja haigusjuhtumite korral. Mari täiendab end igal aastal erinevate tunnustatud ôpetajate käe all nagu Deborah Lessen, Madeline Black ja Michael King. Lisaks pilatesele juhendab Mari Barré tunde, mis on segu pilatesest ja balletist, ühendades nii kaks endale olulist eriala.

Katre Unt-Lidmets

Katre on lõpetanud Tallinna Balletikooli ja Tallinna Ülikooli Koreograafia osakonna bakalauruse õppes. 17 aastat omandas kogemusi Vanemuise teatri laval, tantsides klassikalistes ja kaasaegsetantsu etendustes. Teatritöö aastate sisse jäävad ka õpitoad Eestis ja Saksamaal. Huvi inimese tervise ja heaolu vastu on viinud Katre mitmetele loengutele ja seminaridele Tartu Ülikoolis. Erialase täienduse on andnud ka pikaaegne töö ilu- ja rühmvõimlejatega. Katre on õpetanud täiskasvanute balletti viimased üheksa aastat ja teeb seda suure pühendumuse ja austusega.

Märt Agu

Märt on Tallinna Tantsuakadeemia looja ja kunstiline juht ning Märt Agu Tantsukooli looja ja kunstiline juht. Tallinna Tantsuakadeemia rahvatantsurühma Uppsar kunstiline juht ja Rahvatantsurühm „Kuljus 7“ kunstiline juht. Märt on läbi ajaloo kõige noorem tantsupeo üldjuht. 31 aastaselt juhtis ta 11ndat noorte tantsupidu, kus tema taktikepi all tantsis 8000 tantsijat.


Huvilistel palume laagris osalemise soovist teada anda stuudio@tasapisi.ee

Osalejatele saadame info koos täpsema ajakavaga peatselt.
Kohtade arv on piiratud.

Hind: 225 eur (sisaldab majutust, sööki, treeninguid).

Võta aega endale, oma kehale ja vaimule. Särtsu ja säru meie meelerahu jaoks!

Kohtumist oodates stuudio Tasapisitasakaal

2017-08-16T13:42:27+00:00