Sünnipäevapeod 2018-10-04T16:20:57+00:00

Sünnipäevapeod

Ringi trallivad pipid, mereröövlid ja muud tegelased

Stuudio Tasapisitasakaal korraldab lastele vahvaid sünnipäevapidusid koos programmiga ja soovi korral ka maitsva toidulauaga. Pakume sünnipäevapidusid, mis sobivad kõigile – nii poistele kui ka tüdrukutele, nii pisikestele kui ka suurematele koolilastele.

Piisav sünnipäevapidude kestus on reeglina 2-3 tundi, olenevalt sünnipäevalapse ja peoliste vanusest.

Sünnipäevale saab soovi korral kutsuda ka näomaalija, mustkunstniku või võib lastega meisterdada.

Soovitame broneerida sünnipäevapeo vähemalt kaks nädalat ette. Lapse haigestumise korral võib peo aja ühel korral edasi lükata.

Pidusid saab korraldada ka väljaspool stuudio ruume.

Peod pisematele

45 minutiline sünnipäevaprogramm!

Sobib kui sünnipäevalaps on vanuses 1.-3.aastat ja kaasategemiseks kõigile! Lõbus ja arendav programm, kus ema-isa saavad lapsega tegevusi kaasa teha ning minna läbi liikumise ja muusika fantaasiamaailma!

Pisematele pakume pidusid ka mängujuhiga või teemapidusid. Mängujuhiga peo puhul kestab programm 1 tunni ning sisaldab erinevaid eakohaseid mänge ja toredaid tegevusi.

Sünnipäevale saab külla kutsuda

 • Pipi Pikksukk
 • Mereröffeli
 • Väikese Nõia
 • Lumivalgekese
 • Valge jänese
 • Minni Hiire

Kui lapsele meeldib oma kätega midagi valmis meisterdada, siis saame pakkuda toreda peo, kus meisterdame koos lastega midagi vahvat teema- ja eakohast, aastaajale vastavat või lihtsalt põnevat! Anna oma soovist teada!

Teemapidude programm kestab u. 1,5 tundi, lisaks teemale vastavatele mängudele sisaldavad peod ka meisterdamist.

Teemapeol on valida järgmiste pidude vahel:

 • Kokk Manni sünnipäevaprogramm – peol valmistavad lapsed koos Kokk Manniga maailma ägedaima küpsisetordi, meisterdatakse ning mängitaks vahvaid mänge.
 • Väikesed kunstnikud – Vahva pidu täis maalimist! soovi korral valmib kõigi töödest vahva ühismaal sünnipäevalapsele või saavad kõik kunstnikud oma töö koju mälestuseks kaasa!
 • Sigri-migri pidu – bingo loto, sõnasõda, osavusmängud jm
 • Popipidu tantsu ja moeshow´ga – sobib hästi kooliealistele
 • Mereröövlimürgel – mürglid mängud Mereröffeli juhtimisel
 • Pöörane Pipi-pidu – sisaldab ka kostüüme lastele
 • Väikese Baleriini pidu – koos peokülalise Baleriiniga õpitakse tundma balletisamme, õpitakse ära väike tants, proovida saab varvaskingi jpm Programmi kestus olenevalt laste vanusest 45min – 1 tund

Peod täis tantsu ja muusikat

Lastele, kes armastavad tantsu ja liikumist pakume erinevaid vahvaid pidusid. Need on lahedad energilised tantsulised peod, kus kasutame spetsiaalselt lastele mõeldud koreograafiat, lapsesõbralikke kavasid ja muusikat, mida lapsed armastavad.

Iga pidu on erinev ja eriline – läheneme individuaalselt ning teeme tantsulisi esinemisnumbreid sünnipäevalapse lemmikmuusika järgi.
Selleks tuleb kindlasti vähemalt nädal enne saata info oma lemmikmuusika kohta!

 • Zumba Kids – tund laste Zumbaga on justkui lõbus ja energiline tantsupidu, kus tutvume erinevate rütmidega hip-hopist ja reggaetonist cumbia, salsa, soca, chachacha jpt-ni. Seejuures õpib laps ka palju uut tantsuvälist, alates geograafiast (a la “täna sõidame üle ookeani lennukiga Columbiasse, vaatame kaardilt, kus see asub!, ja õpime Cumbia tantsu”) kuni keelteni (“hispaania keeles loeme uno-dos-tres” ja inglise keeles hüppame “jump”).  Zumba programm lastele inspireerib väikseid tüdrukuid ja poisse end liikumise ja mängu kaudu väljendamaZumba Kids Jr on mõeldud vanusele 4-6 ja Zumba Kids vanusele 7-11. Programmi viib läbi Kerttu.
 • Tänavatants – räägime tänavatantsu ajaloost, õpime põhiliikumisi ja teeme lastele esinemiseks lavastuse. Programmi viib läbi Aleksandr.
 • Loovtants – loovtants sobib igas vanuses lastele. See arendab rütmitaju ja kehalist eneseväljendust. Programmi viib läbi Aleksandr.
 • Robot-tants ja breik – hoogne pidu, kus õpime robot-tantsu ning proovime ka tänavatantsu ja breiki. Programmi viib läbi Aleksandr.

Peod suurematele

Peod suurematele

Suurematele pakume koolituse vormis pidusid, teemadeks teadus; make-up; kaunid küüned või patsisoengud. Programmi kestus orienteeruvalt 1,5 – 2 tundi.

 • Teaduspidu.

See on interaktiivne programm, kus tutvustame Teile paljusid vaatemängulisi katseid ja eksperimente. Ja mis kõige tähtsam – vaatajad saavad ka ise katsete läbiviimises osaleda.

 • Näohooldus ja make up

Sünnipäevalapsele tehakse eakohane pidulik meik, mille käigus selgitatakse kõigile külalistele, kuidas igapäevaselt naha eest hoolitseda ning õpetatakse erinevaid nippe nii igapäevase kui ka peomeigi tegemisel. Pärast on kõigil osalistel võimalik õpitut proovida kas endal või paarides.

Vahendid on kohapeal ning sisalduvad hinnas. Kõigile osalejatele väike kingitus.

 • Patsisoengud

Kohapeal proovitakse peamisi punumisviise ning koolituse käigus õpitakse tegema 2-3 soengut sünnipäevalapse valikul. Töö toimub paarides.

Soengutega saad tutvuda ja valiku teha  siit – soengud sünnipäevaks. Vajalikud kummid-klambrid kohapeal kasutamiseks on olemas. Kaasa palume võtta juuksehari/kamm.

Peolaud

Soovi korral saame katta sünnipäeva peo laua.
Vaata sünnipäeva   MENÜÜSID siit

Stuudio Tasapisitasakaal pakub põneva tegevusega sünnipäevasid koostöös Ideepuuga

Stuudio Tasapisitasakaal on sõbralikes ja soojades suhetes Ideepuuga.
Meiega on koos pidutsenud muinasjutulised haldjad, rahvuslikult meelestatud pisipõnnid, teadushuvilised leidurid, tantsuhuvilised baleriinid ning paljud teised tegusad lapsed.

Kui Sa soovid, et sünnipäevapidu toimuks avarates ruumides ja oleks täis üllatusi, vahvaid tegevusi, põnevat meisterdamist, maitsvaid sööke ning jääks pikaks-pikaks ajaks meelde, siis võta julgesti Ideepuuga ühendust ja teeme unistused teoks!

Tahame, et iga laps saaks just sellise peo nagu talle meeldib, mistõttu teeme kõigile personaalse pakkumise.

Tegelased

aleksander

Aleksander

Aleksandr viib läbi tantsusünnipäevasid: Tänavatants, Loovtants ja Poiste eri.

Mereröövel

Mereröffel

Viib läbi Mereröffeli teemalist sünnipäeva. On palju rohkem näinud ja teinud, kui räägib. Aga mõned saladused tulevad ikka aegajalt päevavalgele. Kus sa teada saad, kui sa kohale ei tule või temaga kohtuda ei julge?

Pipi Pikksukk

Pipi Pikksukk

Viib läbi Pipi teemalist sünnipäeva, Igati sõbralik ja elav tegelane. Meeldib kõigile, nii tüdrukutele kui ka positele. Ema on taevas Ingliks ja isa KurruNurruVuti saare Kuningas.

Väike Nõid

Väike Nõid

Viib läbi Väikese Nõia sünnipäeva ja ei näe üldse nii vana, kui ta väidab ennast olema. Nõiub ainult head, aitab hädasolijaid ja hoolitseb oma väikese hea varese eest.

Lumivalgeke

Lumivalgeke

Viib läbi Lumivalgukese teemalist sünnipäeva. Väga ilus, hea, õrn ja armas. Aga õunaga tuleb olla ettevaatlik! Kahjuks ta mandariine ei armasta.

Minni Hiir

Viib läbi Minni Hiire teemalist sünnipäeva. Meeldi ka emadele ja isadele. Vanaemad ja vanaisad kutsuksid alati ta sünnipäevale. Kui Minni on kohal siis ilma krutskiteta läbi ei lähe. Filmi peab saama!

laste sünnipäevapidu

Hinnakiri

Sünnipäevapeod:

 • maksumus on sõltuvalt peo pikkusest ja teie soovidest 75€ – 250€
 • sünnipäevapeo broneerimistasu on 25€. Broneerimistasu on osa üldisest summast. Peo ärajäämisel broneerimistasu ei tagastata.
 • 1 h mängujuhiga 80€. Broneerimistasu on 15€

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 6140 044
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 6140 044
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Salvesta visiitkaart

Asume kaardil

Vaata suuremat kaarti

Saada meile sõnum