Pilates Pluss 2019-01-14T07:49:07+00:00

Pilates Pluss

Tõhus meetod keha täiuslikuks valdamiseks

Reede hommikud on Pilatese gurmaanide päralt.

Kõik on natuke uutmoodi ja natuke vanamoodi ka, sest kõik uus on unustatud vana ja selleks, et õppida uusi asju, tuleb ära käia ajalooradadel, võttes sealt kaasa just niipalju kasulikku teooriat, et uutmoodi tundides ennast hästi tunda.

1-4 inimest, mitte rohkem, pilatesegurmeepada on podisema pandud ja mida kauem see podiseb, seda parem tuleb, sisaldades palju väikeseid olulisi harjutusekesi matil, aga ei puudu ka pallid, rõngad, lindid  – kõlab nagu iluvõimlemine, aga mitte sinnapoolegi… Ega muidu teada ei saa, kui Sa kohale ei tule. Hind on 25 eurot osaleja kohta, sest pajas podisevad ainult hoolikalt valitud hajutused, maailma parimatest Pilatese saalidest.

Õpetajad

Kristiina Sau-Ek

Kristiina Sau-Ek

Kristiina on erialalt sotsioloogia magister, kes hakkas pikalt kestnud selja-ja õlaprobleemidele lahendust otsima väljaspool ravimikarpi. Otsis kuni leidis STOTT PILATESE ja see oli armastus esimesest silmapilgust. Nüüdseks on sellest saanud tema igapäevaelu lahutamatu kaaslane, töö ja hobi.

Kristiina on õppinud Helsingis, PilatesFinlad koolitusel (STOTT PILATES Intensive Mat-Plus™ – IMP)

Intensive Reformer – IR (50h) with STOTT PILATES™ lead instructor trainer Monique Lavoie from Pilates Certification Manitoba.

Kuna kõik siin maailmas on pidevas liikumises ning arengus, siis jätkub ka edasine erialane täiendus nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Hinnakiri

Rühmatunnid:

  • Pilates Pluss treeningtund 25€

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Vaata tunniplaani SIIN

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 511 4038
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Asume kaardil

Saada meile sõnum