Kriya-Hatha Jooga 2019-08-14T12:13:12+00:00

Kriya-Hatha Jooga

Oleme suvepuhkusel ja tunde ei toimu. Alustame taas augusti lõpus.

Tervis ja tasakaal läbi teadliku tegevuse

Kriya hatha jooga on sobilik pea igas vanuses ja füüsilises vormis inimestele.

Tunnis on oluline arvestada just iseenda keha võimalustega ning läbi regulaarse ja teadliku joogapraktika liikuda parema füüsilise tervise ja üldise heaolutunde suunas.

Saalis on olemas jooga praktiseerimiseks vajalikud matid. Jalanõusid tunnis kanda pole tarvis. Selga tasub panna mugavad, liikumist võimaldavad riided. Eelnevaid teadmisi joogast vaja ei lähe.

Esimest korda tundi tulles saabu mõnikümmend minutit enne tunni algust. Nii jääb aega, et rahulikult registreeruda ja end tunniks valmis seada.

Peale treeningut saab lõõgastuda meie saunades. Stuudio Tasapisitasakaal külalistele on saunade kasutamine täiesti tasuta.

Tunnid toimuvad:

T  18.50 – 20.00

Mis on jooga?

Mitmete tuhandete aastate jooksul on välja arenenud palju erinevaid joogastiile. Stuudios Tasapisitasakaal õpetatakse Kriya hatha stiili.

Kriya tähendab teadlikult tehtud tegu ja hatha jooga viitab peamiselt füüsilisele kehale mõeldud harjutustele.

Joogaharjutused ehk asanad tugevdavad ja venitavad lihaseid, masseerivad kudesid, näärmeid, organeid ja liigeseid. Parandavad verevarustust keha haigetes piirkondades soodustades mürkainete väljutamist.

Kuna füüsiline keha ja psüühika on omavahel tihedalt seotud, siis kogevad inimesed positiivseid muutusi ka oma sisemaailmas.

Kriya hatha jooga

Kriya jooga on tuhandeid aastaid vana teadus, mis õpetab inimesele iseennast paremini tundma ja seeläbi oma elu teadlikult soovitud suunas juhtima.

Kriya hatha õpetust iseloomustab terviklik vaade inimesele. Paremaks orienteerumiseks on inimeses välja toodud viis erinevat tasandit.

Füüsiline
Vitaalne tasand (tunded, emotsioonid)
Mentaalne tasand (mõtted ja ettekujutlused)
Intellekt (taip ehk arukus)
Vaimne tasand (olemus, Mina)
Kriya hatha kui tervikliku süsteemi eesmärgiks on saavutada täiuslik tervis ja erinevate tasandite vaheline kooskõla. Iga tasandi ehk keha jaoks on kasutusel praktilised tehnikad ehk “kriya’d”.

Esimese astmena korrastatakse füüsiline keha ning seda eesmärki täidabki Kriya hatha jooga. Seejärel võetakse käsile vitaalse ja mentaalse tasandi korrastamine ja intellekti ehk teadlikkuse arendamine. Jooga on teekond ja eesmärk oma tõelise olemuse juurde jõudmiseks.

Õpetajad

Kadri Klais

On läbinud Kriya hatha jooga juhendajate kursuse organisatsioonis Babajis Kriya Yoga Order of Archayas USA, Inc, mis on tunnustatud rahvusvahelise joogaliidu Yoga Alliance poolt. Kadri leiab, et joogaga tegelemine aitab leida rahu ja õnne enda sees tänu millele saab saavutada harmoonia ka välisega.

krija-hatha

Hinnakiri

Rühmatunnid:

  • Treeningtund 15€
  • Kuukaart 2x nädalas 90€ (valikus üks treeningstiil)
  • Kuukaart 1x nädalas  55€ (valikus üks treeningstiil)
  • 10x kaart 110€ (kehtib kaks kuud)
  • piiramatu kordadega klubikaart 145€ (kehtib 1 kuu, valikus jooga, pilates, ballett)

Meie koostööpartner on Sport ID

Soodustus rühmatundides:

Seenioritel, õpilastel ja üliõpilastel kehtib stuudios Tasapisitasakaal soodustus -15% (v.a 1 tunni pilet)

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 511 4038
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Vaata tunniplaani SIIN

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 511 4038
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Asume kaardil

Saada meile sõnum