Beebide laulutund 2018-04-19T14:02:22+00:00

Beebide laulutund

Tee beebiga üks vahva muusikaline rännak

Siit saavad nii beebi kui ka tema ema või isa rõõmsa tuju ning muusikalised mõtted ja oskused.

Tundidesse on oodatud kõige väiksemad lapsed koos emmede, isside või teiste kallite inimestega. Lauluoskus siin rolli ei mängi. Küll aga rõõmus ja armastav meeleolu.

Avaldused ja lepingud:

Hetkel on võimalus esitada avaldus Tasapisi Tantsukooli astumiseks 2018/2019 õppeaastaks:

Tasapisi-Tantsukooli-õpilase-Avaldus-2018

Tasapisi-Tantsukooli-koha-kasutamise-leping-2018

Tasapisi-Tantsukooli-põhikiri

Tunnid toimuvad:

Õppeaasta 2018/2019 tunniplaani näeb meie kodulehel augustis.

Õppeaasta 2017/2018 tunniplaan:

N 11.30-12.15 8 elukuust kuni 2,5 a.

Beebide laulutunnist lähemalt

Beebide laulutunnis ühendatakse hellitused ja vallatused laulude ning salmidega. Muusika tegemiseks kasutatakse nii pille kui ka muid käepäraseid ning looduslikke vahendeid.

Lisaks tantsivad beebid nii emme süles või omal jalal. Tunnis kasutatakse palju rahvalikke viise, sest just need vallandavad miskipärast eesti lapse meeled kõige paremini.

Laps saab oma esimesed helilised kogemused juba emme kõhus olles. Kõhtu ümbritsevast häältefoonist kerkivad esile emme südame rütm ja hääle kõla, millest moodustub tita jaoks kõige ilusam ja lähedasem meloodia. Kindlasti tuleks seda turvalist koosolemist jätkata ka peale sündi, võttes lauluviisid saatjaks oma igapäevastele toimetustele.

Laul ja tants on sageli pere suhtluse lahutamatud osad. Need aitavad väljendada rõõmu ja rahulolu, aitavad üle kurbusest ja valust. On lõpmata tore tunne kuulda isekeskis toimetavat last laulmas õhtusi unelaule või midagi sellist, mis sünnib siin ja praegu. On ju uhke, kui laps tunneb linnulaulu ja märkab muid huvitavaid hääli enda ümber. Küllap märkab ta siis paremini, mis elus oluline.

On tähtis, et oskaksime ise märgata lapse loomupärast musikaalsust ning toetada tema vahetut muusikalist eneseväljendust. Sellega käsikäes arenevad ka emotsionaalsus, keelelised ja kehalised ning muidugi muusikalised oskused.

Lauluõpetajad

Piret Pajusaar

Olen õpetanud muusikat erinevas vanuses lastele. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias omandasin helilooja bakalaureusekraadi ning praegu õpetan omaloomingut ja improvisatsiooni Talinna Muusikakoolis, samuti solfedžot Tallinna Inglise Kolledžis ja Maire Eliste Muusikakoolis. Soovin, et iga laps, olgu ta suur või väike, leiaks muusikas rõõmu, armastust, soojust. Olen julgustav, loominguline ja humoorikas.

Helis Oidekivi

Helis Oidekivi (lapsehoolduspuhkusel)

Helis on kinkinud muusikategemise rõõmu nii päris pisikestele kui suurematelegi lastele juba mitu aastat, nii Tartus kui Tallinnas. Tema käe all sirguvad flöödiõpilased Rocca al Mare muusikakoolis ja muusika õpetamise kogemustepagasit on ta täiendanud ka lasteaias lapsi juhendades. Muusikaõpingutega on ta jõudnud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia magistriõppesse. Helis on loov, innustav ja päikseline.

Reelike Tükk

Reelike Tükk (lapsehoolduspuhkusel)

Koolis on Reelike õppinud seda, kuidas suur hulk pillimehi koos mängima panna ja kuidas lapsi ja muusikat omavahel sõbraks teha. Kõiki oma omandatud tarkusi on tal olnud õnn ka tööalaselt katsetada. Reelike on juhtinud Keila puhkpilliorkestrit, töötanud Teelahkme lasteaia muusikaõpetajana ning muusikateraapia ja muusikaajaloo õpetajana Tallinna Ülikoolis.

beebide-laulutund

Hinnakiri

Laulutund beebidele:

  • Treeningtund 10€
  • Õppemaks 1x nädalas 33€
  • Õppemaks 2x nädalas 45€

Kontaktid

STUUDIO TASAPISITASAKAAL:
+372 6140 044
stuudio@tasapisi.ee

Küsi lisa

Kontakt

Võta ühendust

Stuudio Tasapisitasakaal

Telefon: +372 6140 044
E-post: stuudio@tasapisi.ee
Aadress: Graniidi 1, Tallinn

Salvesta visiitkaart

Asume kaardil

Vaata suuremat kaarti

Saada meile sõnum